Bu site, internetkullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımınasunulmuştur. www.kappatur.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşullarıkabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.kappatur.comsitesinin tüm hakları Kappa Turizm ve Tic.Ltd.Şti'ye aittir. www.kappatur.comsitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf,resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuatuyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Kappa Turizm ve Tic.Ltd.Şti.'ninyazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopyaedilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları vedağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve TicariOlmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izinverilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Kappa Turizm veTic.Ltd.Şti.'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesizorunludur.

KullanıcıYükümlülükleri :

www.kappatur.com sitesineüye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcıkendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve buişlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendişifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.kappatur.com heran güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri,fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geçgüncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Kappa Turizm veTic.Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürünsağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangibirine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürünsağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti SitelereVerilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.kappatur.comsitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link)verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır.www.kappatur.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri,bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, busitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Kappa Turizm ve Tic.Ltd.Şti.sorumlu tutulamaz.

Kullanıcılarınwww.kappatur.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.kappatur.cominternet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularakgönderilen formlar, www.kappatur.com'un Seyahat Danışmanı kadrosuyla bir arayagelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcılarınküfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içeriklerkullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme haklarıyoktur. Bu tür form ve sayfalar www.kappatur.com sitesinin sahibi Kappa Turizmve Tic.Ltd.Şti.'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internetsayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarakkullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarınınbu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapmave benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?

www.kappatur.comaracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem onlinehem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemlerigerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncükişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ileüyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası birstandarttır. www.kappatur.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuzbilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bubilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatdahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadeceilgili bankanıza iletilir.

 

Hak ve SorumluluklaraDair :

www.kappatur.comsitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayısarf etmektedir. Fakat www.kappatur.com ve sahibi Kappa Turizm ve Tic.Ltd.Şti.site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.www.kappatur.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği andayapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satışveya bilgi hatasından dolayı www.kappatur.com sitesi ve sahibi Kappa Turizm veTic.Ltd.Şti.'ye sorumluluk yüklenemez.

 

www.kappatur.com vesahibi Kappa Turizm ve Tic.Ltd.Şti. sitenin kullanımından doğabilecek direktveya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

 

Kullanıcıwww.kappatur.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullaryürürlüğe girer.

 

Kappa Turizm veTic.Ltd.Şti. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

 

Copyright(c) KappaTurizm ve Tic.Ltd.Şti.

www.kappatur.comsitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibiolan firma Kappa Turizm ve Tic.Ltd.Şti.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarlayasaklanmıştır.